Meltamin

199.99 

Meltamin to innowacyjny spalacz tłuszczu w formie napoju. Dzięki naturalnym składnikom wspomaga odchudzanie, spalanie tkanki tłuszczowej i usuwanie nadmiaru wody z organizmu. Dowiedz się więcej na stronie producenta.

Kategoria:

Co to jest i jak działa Meltamin?

Meltamin to nowatorski spalacz tłuszczu w formie napoju o smaku kaktusowym. Produkt ten wspomaga metabolizm tłuszczów, kontrolę wagi, usuwanie wody z organizmu, zmniejsza odczuwanie wysiłku podczas ćwiczeń i pomaga w utrzymaniu prawidłowego poziomu glukozy we krwi.

Jakie efekty udało mi się uzyskać stosując Meltamin?

Z przeprowadzonych ankiet wynika, że aż 96% osób, które zdecydowały się na stosowanie Meltamin, uzyskało zadowalające efekty spalania tkanki tłuszczowej. Dzięki Meltamin można zrzucić nadmiar kilogramów, przejąć kontrolę nad sylwetką, wyrzeźbić ciało oraz odzyskać radość życia i pewność siebie.

Zalety i wady Meltamin

Zalety:

  • Wspomaga spalanie tkanki tłuszczowej
  • Zawiera naturalne składniki
  • Pyszny, kaktusowy smak
  • Błyskawiczne przyrządzenie

Wady:

  • Brak informacji o ewentualnych wadach na stronie.

Dlaczego wybrałem Meltamin?

Meltamin to produkt, który działa niezależnie od stosowanej diety czy wskaźnika masy ciała. Jest to potężna formuła 11 naturalnych składników, które działają synergicznie, pomagając w odchudzaniu.

Czy produkt Meltamin jest bezpieczny i czy występują skutki uboczne?

Meltamin zawiera naturalne składniki, co sugeruje, że jest bezpieczny. Jednakże, jak w przypadku każdego suplementu, zawsze warto skonsultować się z lekarzem przed jego stosowaniem.

Jaki jest skład Meltamin?

Meltamin zawiera m.in. ekstrakt z owoców opuncji figowej, ekstrakt z owoców tamaryndowca malabarskiego, ekstrakt z nasion guarany, ekstrakt z owoców pomarańczy gorzkiej, ekstrakt z liści zielonej herbaty, kofeinę bezwodną, ekstrakt z owoców maliny właściwej, BioPerine®, witaminę B6, kwas pantotenowy oraz chrom.

PL 1 porcja
Ekstrakt z owoców opuncji figowej – Cacti-Nea™ 1000,00 mg
Ekstrakt z owoców tamaryndowca malabarskiego [50% HCA] – Citrin® K 750,00 mg
Ekstrakt z owoców maliny właściwej [50% ketonów malinowych] 200,00 mg
Kofeina bezwodna 178,00 mg
Ekstrakt z nasion guarany [22% kofeiny] 100,00 mg
Ekstrakt z owoców pomarańczy gorzkiej [6% synefryny] 100,00 mg
Ekstrakt z liści zielonej herbaty [40% EGCG] 100,00 mg
Ekstrakt z owoców pieprzu czarnego [95% piperyny] – BioPerine® 2,00 mg
Witamina B6 1,40 mg (100%*)
Kwas pantotenowy 6,00 mg (100%*)
Chrom 40,00 µg (100%*)

* RWS – Referencyjna Wartość Spożycia

SKŁADNIKI: Ekstrakt z owoców opuncji figowej (Opuntia ficus-indica) – Cacti-Nea™; regulator kwasowości – kwas cytrynowy; ekstrakt z owoców tamaryndowca malabarskiego (Garcinia cambogia) [50% HCA] – Citrin® K; aromat; ekstrakt z owoców maliny właściwej (Rubus idaeus) [50% ketonów malinowych]; kofeina bezwodna; ekstrakt z nasion guarany (Paullinia cupana) [22% kofeiny]; ekstrakt z owoców pomarańczy gorzkiej (Citrus aurantium) [6% synefryny]; ekstrakt z liści zielonej herbaty (Camelia sinensis) [40% EGCG]; substancja zagęszczająca – guma ksantanowa; substancja zagęszczająca – guma guar; substancja słodząca – sukraloza; substancja słodząca – glikozydy stewiolowe; D-pantotenian wapnia (kwas pantotenowy); barwnik – azorubina**; chlorowodorek pirydoksyny (witamina B6); ekstrakt z owoców pieprzu czarnego (Piper nigrum) [95% piperyny] – BioPerine®; pikolinian chromu.
** Może mieć szkodliwy wpływ na aktywność i skupienie uwagi u dzieci.
Cacti-Nea™ jest zarejestrowanym znakiem towarowym firmy Nexira.
BioPerine® i Citrin® K są zarejestrowanymi znakami towarowymi firmy Sabinsa.

SPOSÓB UŻYCIA: Zalecaną dzienną porcję do spożycia 5 g (1 płaska miarka) rozpuścić w 300 ml wody intensywnie mieszając przez co najmniej pół minuty.